[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_single_image image=”4438″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d” css_animation=”left-to-right”][vc_column_text]

قابلیت و توانایی های ما ممکن است ، ما را به قله برساند اما این منش است که می تواند ما را آنجا نگه دارد

مهندس بهروز مرادی از سال  1386 وارد حوز ه ی صنعت تجهیزات آشپزخانه های صنعتی شدند ابتدا کار را با بازاریابی فروش تجهیزات  کافی شاپ و آبمیوه فروشی ها آغاز کردند و همینطورشرایط گسترده تر شد .

سپس وارد فروش و بازاریابی تجهیزات آشپزخانه وکترینگ  شدند. و بعد از گذشت مدت زمانی بعد ازهمکاری  با تعدادی  ازهمکارانشان در حوزه ی فروش تجهیزات آشپزخانه های صنعتی تصمیم به تاسیس شرکت البرز تجهیز را نمودند .

شرکت البرز تجهیز ارائه دهنده ی کلیه تجهیزات آشپزخانه صنعتی از سال 1389 فعالیت خود راآغاز کرد .

مهندس بهروز مرادی با تلاشهای پی درپی شروع به رشد در حوزه ی ارتباطات و مذاکره و بازاریابی و فروش کردند تا بتوانند البرز تجهیز را گسترش دهند و به لطف پروردگارتا  کنون با ساختاری بسیار دقیق تر در حال ادامه ی این راه می باشند .

ابتدا با فروش تعداد اندکی از تجهیزات این راه آغاز شد و به لطف خدا البرز تجهیز امروزه بیش از 400 قلم کالا را در حوزه ی تجهیزات آشپزخانه صنعتی ارائه می دهد . که مشتری مداری بزرگترین رکن اندیشه ی البرز تجهیز گردید “”

وی با همکاران زیادی در حوزه های مختلف همکاری کرد ند و رفته رفته این امر سبب شد تا البرز تجهیز به یک رشدقابل توجهی برسد .

البرز تجهیز بعد از گذشت 4 یا 5 سال به یکی از برندهای مورد اعتماد بازار تبدیل شد.

که با  رویکردَ  AZCO اینگونه بود که برنامه بسیار کار آمد البرز تجهیز با نام  اقتصاری فروش و خدمات پس از فروش کلیه ی ماشین آلات وتجهیزات  آشپزخانه های صنعتی خلق شد .

دلیل عمده ی این اتفاق این است  چون وی از ابتدا کار را به قول بازاری ها از کف آغاز کردند و جز صداقت در اندیشه ی ایشان نبوده ودرتمام این سالها صادقانه با مشتری ها و همکاران خود در مراوده بوده اند.

این امرسبب شد که به لطف پروردگار البرز تجهیز به رشد قابل توجهی برسد و امروز هم پتانسیل های ساختاربازاریابی مدرن را در فعالیتهای خود استفاده می کند و تمام  فضا را برای مشتریان ایجاد کرده اند که هم به لحاظ طلاع رسانی و هم به لحاظ جنبه های ویدیو مارکتینگ و فروش و  بازار یابی مدرن .

تمام ارتباطات با مشتری ها را برقرار می کنند و تقریبا امروزه در تمامی حوزه های تجهیزات آشپزخانه های صنعتی به صورت کاملا تخصصی فعالیت دارند و این امید هست که در 10 سال آینده به یکی از بزرگترین برندهای تولید واردات و صادرات و فروش تجهیزات آشپزخانه های صنعتی در ایران تبدیل شود .

که انشالله برگ برنده ای باشد برای کشور عزیزمان ایران که خدمتگزار مردم کشورمان باشیم  .

و این امید در قلبمان استوار است که نتایج بسیار عالی را بتوانیم در این زمینه کسب کنیم .

 

شاد و پیروز باشید

 

 

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]