ویدیو محصولات

دلایل تعیین قیمت تاپینگ پیتزا

قیمت تاپینگ پیتزا و ساندویچ  به خیلی از موارد بستگی دارد. امروزه خیلی باب شده که از اینترنت جستجو میکنند شرکت های مختلف را پیدا میکنند و تماس میگیرند.

قیمت تاپینگ سرد

بعضی تاپینگ سرد 150 سانت را به عنوان مثال 12 میلیون تومان قیمت میدهند بعضی 20 میلیون وبعضی 8 میلیون تومان قیمت میدهند. به طور کلی نه شخصی که 20 میلیون تومان قیمت داده در 90 درصد موارد گران قیمت داده است  و نه شخصی که 8 میلیون تومان قیمت داده است ارزان میفروشد.  
  قیمت تاپینگ پیتزا سرد به خیلی موارد بستگی دارد که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت . اولین چیزی که درتولید تاپینگ پیتزای سرد بسیار جدی و مهم است ، نوع ورق استیلی است که برای ساخت تاپینگ سرد پیتزا به کاررفته است . بعضی شرکت ها رویه کار را ورق نگیر و بدنه راورق بگیرکارمیکنند . ورق نگیر استیل چیست؟  ورقی است که دربرابررطوبت زنگ نمیزند. و ورق بگیر ، ورقی است که دربرابرطوبت زنگ میزند. بعضی معتقد هستند که بدنه کار با رطوبت و آب درگیر نیست و درنتیجه ورق بگیر استفاده میکنند و بعضی ها کل تاپینگ پیتزا راورق نگیراستفاده میکنند . بعضی ها کل تاپینگ را ورق نگیر 304 کارمیکنند خش داروخیلی باکیفیت. نوع ورق و ضخامت ورق برای ساخت تاپینگ پیتزا نیزخیلی مهم است که قیمت تاپینگ پیتزا رامشخص میکند. بعضی ها ضخامت رویه کار را 5 دهم که ورقی نازک است میگیرند و بعضی 1میل میگیرند بعضی 8 دهم .

استاندارد تاپینگ پیتزا

تمام موارد ذکر شده در استاندارد تاپینگ پیتزا بسیار مهم است . حتی اسکلتی که برای تاپینگ استفاده میکنند خیلی مهم است که از چه نوع پروفیلی برای تولید آن استفاده شده است که در قیمت تاپینگ سردخیلی موثراست . نوع چرخ هایی که درزیر این دستگاه قرارمیگیرد و یا اینکه اصلا این تاپینگ چرخ دارد که جابه جاکردن آن راحت باشد و زیر آن به راحتی تمیز شود؟ ویا چرخ ندارد بلکه فقط یک پایه دارد که جابجا کردن آن خیلی سخت است. مورد بعدی کمپرسور دستگاه است . کمپرسور خنک کننده این دستگاه است . کمپرسور در قیمت دستگاه تاپیتنگ سرد پیتزا خیلی تاثیرگذار است . آیاکمپرسور چینی است؟ یا تایلندی ، فرانسوی ، آلمانی و.. همه ی این موارد درشکل گیری قیمت تاپینگ سرد پیتزا تاثیر دارد . در نهایت شما باید ازتولید کننده بخواهید که توضیح دهد که  تاپینگ پیتزای تولید شده چه متریالی دارد وچه کیفیتی دارد ؟ ورق استیل آن چیست؟ اگر شما تاپینگ پیتزای سردی را تهیه کنید که به اندازه ی  قیمت آن تاپینگ پیتزا ارزان باشد نسبت به قیمت بازار ولی قیمتی که پرداخت میکنید بدانید که چه متریال درآن به کاررفته است . و اگر گران باشد ، بدانید که چه متریالی درآن به کار رفته است .

بهترین تاپینگ پیتزا

شاید بعضی شرکت ها برای تاپینگ پیتزا ازورق 1میل درتمام  قسمت های دستگاه استفاده کرده اند. مورد دیگر قسمت داخل فایل دستگاه است .بعضی هاداخل آن را کامل گالوانیزه به کارمیبرند بعضی دیگر استیل کار میکنند . بعضی هم کف آن را استیل کار میکنند  و بدنه را گالوانیزه میزنند .پس خیلی دقت کنید. از همه مهم تر ازفروشنده بخواهید که کاملا درفاکتور قید بکند که ازچه ورقی استفاده کرده ازچه کمپرسوری استفاده میکند تمام این موارد درقیمت تاپینگ سرد پیتزا تاثیر دارد. امیدوارم که بهترین نتیجه را بگیرید و حواستان باشد که چه خریدی میکنید. حتما با البرز تجهیز تماس بگیرید. شما میتوانید با مشاوان البرزتجهیز ارائه دهنده ی تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود درارتباط باشید ومشاوران البرزتجهیز شما را راهنمایی میکنند و بهترین راه رابه شما ارائه خواهند کرد.  ویدیوهای ما رادرشبکه های مجازی دنبال کرده وبا همراه باشید. فراموش نکنید که..

«بهترین کاردنیا،کارکردن با خوراکی هاست »

مشاهده ی انواع تاپینگ پیتزا و ساندویچ

مشاهده ی فیلم تاپینگ پیتزا و ساندویچ

صفحه ی اصلی البرز تجهیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.