دستگاه فلافل زن اتوماتیک رومیزی

این دستگاه فلافل زن اتوماتیک که در دسته بندی تجهیزات فست فود وتجهیزات آشپزخانه صنعتی قرار میگیرد، بهداشتی ترین مدل در نوع دستگاه های تولید فلافل است. به صورتی که توانایی تولید قرص های یک اندازه و یک شکل فلافل را به تعداد 2000 عدد در ساعت دارد.

دستگاه فلافل زن اتوماتیک همانطور که از نامش پیداست همواره به صورت اتوماتیک کار می کند و هیچ دخالت دستی در آن صورت نمی گیرد. دستگاه از آلیاژهای کاملاً قابل شستشو ساخته شده و همین موضوع باعث بهداشتی بودن هرچه بیشتر این دستگاه می شود.

این دستگاه فلافل ها را به صورت کاملاً یکنواخت و یکدست با وزن یکسان سرخ می کند. از طریفی سرعت بالای دستگاه در تولید فلافل باعث افزایش سرعت کار در فست فود میشود و از طریق مشتریان بیشتری را جذب میکند. این موضوع در زمان های شلوغ سال مانند ایام اربعین که زائرین بسیاری برای زیارت راهی کربلا میشوند اهمیت بالایی دارد. به جرات میتوان گفت سرویس دهی به تعداد افراد زیادی که برای مراسم اربعین در کربلا حاضر هستند، بدون وجود چنین دستگاه هایی، امکان پذیر نخواهد بود.

همچنین در حال حاضر در فروشگاه ها که انواع غذاها به صورت دسته بندی موجود می ‌باشند، یکی از بسته بندی هایی که به آن ها اضافه شده است فلافل منجمد نیمه آماده میباشد. فلافل هم به عنوان یک غذای محبوب و پر طرفدار به صورت بسته بندی به مشتریان عرضه میشود.

دستگاه فلافل زن اتوماتیک رومیزی از جمله دستگاه های پرفروشی است که در تیراژ های بالا تولید میشود. انواع این محصول طبق نظر و سلیقه ی مشتری در البرز تجهیز به فروش میرسد.

به این ترتیب که کاربر میتواند با مراجعه به سایت البرز تجهیز، ثبت سفارش خود به همراه آدرس محل تحویل، محصول مورد نظر خود را خریداری نموده و درب منزل تحویل بگیرد.

دستگاه فلافل زن اتوماتیک رو میزی به شکل حضوری نیز، به فروش میرسد. البته این نوع خرید مختص مشتریانی است که قصد دارند با مراجعه حضوری و دیدن محصول مورد نظر از نزدیک ، اقدام به خرید نمایند.

بنابراین سفارش ما به کاربران محترم، این است که دستگاه فلافل زن و یا  هریک از تجهیزات آشپزخانه صنعتی را از البرز تجهیز تهیه کنند زیرا خرید از البرز تجهیز با مزایایی چون: خدمات پس از فروش، گارانتی، خدمات حمل و نقل و سایر ویژگیهای منحصر به فرد همراه میباشد و فروش تمام محصولات با قیمت های مناسب و برای مشتری یک خرید ارزنده محسوب میشود.

به یاد داشته باشید جذاب ترین کار در دنیا، کار با خوراکی ها است…!