دستگاه فلافل زن اتوماتیک

فلافل یکی از غذاهای خوش خوراک است که این روزها مشتریان بسیاری پیدا کرده است. غذای کم خرجی که در عین سادگی طعم بسیار خوشمزه ای دارد و یکی از غذاهای جنوبی و به اعتقاد برخی افراد، یک غذای عربی محسوب میشود. در هر حال استقبال گسترده از این غذای محبوب، سبب ساخت دستگاهی برای تولید فلافل با رعایت نکات بهداشتی، شده است.

دستگاه فلافل زن اتوماتیک رومیزی یکی از بهترین دستگاه هایی است که مواد آماده فلافل را به سرعت به فرم قرصی قالب زده و جهت سرخ شدن در روغن آماده می کند. قطعات و بدنه آن تمام استیل و ضدزنگ بوده رابط کاربری آسانی دارد. این دستگاه قابلیت شستسو داشته و به طور کاملاً بهداشتی، فلافل تولید میکند.

همانطور که اشاره شد، این دستگاه قرص های فلافل را به صورت یک شکل و یک اندازه آماده نموده و سپس میتوان آنها را سرخ کرد. سرعت بالای تولید فلافل، حفظ کیفیت و طعم، اندازه و شکل یکسان وکاهش هزینه های تولید فلافل به سبب جایگزینی با نیروی انسانی و افزایش راندمان کار تولید از جمله مزایای این ماشین صنعتی هستند.

استفاده بسیار آسان از دستگاه با کمترین زمان مورد نیاز برای آموزش کار با دستگاه، قابلیت شستشوی سریع و راحت دستگاه و حذف دخالت دست را میتوان دیگر ویژگی ممتاز آن دانست.

فلافل زن رومیزی 2 مدل اصلی دارد که عبارتند از: 1800 الی 2000 فلافل در ساعت و 2800 الی 3000 فلافل در ساعت. دستگاه فلافل زن رومیزی توانایی تولید 2000 فلافل در ساعت را دارد.

در یک کلام میتوان گفت با خرید دستگاه فلافل زن اتوماتیک میتوانید در زمان و هزینه خود در تولید فلافل صرفه جویی کنید. از طرفی به دلیل سرعت و قدرت بالای این دستگاه میتوانید در یک بازه زمانی مشخص، تعداد فلافل بیشتری به مشتریان خود عرضه نمائید و رضایت آن ها را به دست آورید. این وضوع باغث افزایش تعداد مشتریان شما خواهد شد.