ماشین ظرفشویی صنعتی پورتابیانکو

ماشین ظرفشویی پورتابیانکو، یکی از با کیفیت ترین تجهیزات  ماشین آلات صنعتی برای شستشوی اتوماتیک ظروف در رستوران ها است. این ماشین با دارای بودن سیستم شستشوی متمرکز، از باقی ماندن هرگونه لکه بر روی بشقاب ها و ظروف جلوگیری می نماید. علاوه بر این از سرعت بسیار بالای برخوردار است. به طوریکه با قرار دادن ظروف درون سبد مخصوص، تنها بعد از گذشت 1 دقیقه، میتوانید ظروف تمیز را تحویل بگیرید.

مزیت دیگر این دستگاه پایین بودن احتمال شکستن ظروف درون ماشین ظرفشویی است. این موضوع برای رستوران ها و کافی شاپ ها اهمیت ویژه ای دارد. طراحی زیبا، کم حجم بودن دستگاه و بدنه تمام استیل آن، از دیگر مزایا و نقاط قوت این دستگاه نسبت به مدل های مشابه موجود در بازار است.

دستگاه پورتابیانکو با توان شستشوی 1200 بشقاب تنها سه فاز برق مصرف مینماید که در نوع خود بی نظیر است. همچنین مصرف مایع حدوداً 20cc  است به عبارت دیگر شما با تزریق 20cc مایع ظرفشویی میتوانید 16 بشقاب و یا 25 لیوان را بشوئید. علاوه بر این با مصرف تنها 2 لیتر آب شستشوی 16 تکه ظرف را انجام میدهد و از این طریق در مصرف آب صرفه جویی بسیار بالایی دارد.

آبکشی نهایی ظروف توسط دستگاه در دمای 7  درجه سانتی گراد انجام میشود. با این حساب میتوان اطمینان داشت ظرفی که از دستگاه بیرون می آید، کاملاً ضدعفونی شده و تمیز است. این موضوع در بیمارستان ها و مراکز بهداشت و درمان بسیار اهمیت دارد.

از آنجاییکه این دستگاه ار نمونه تولیدات داخلی میباشد، کلیه قطعات یدکی دستگاه در ایران موجود است و در صورت بروز هرگونه مشکل و نیاز به تعمیر کلیه قطعات به راحتی در دسترس است.

کلیه مزایایی که گفته شد، دستگاه پورتابیانکو را به یک ماشین صنعتی محبوب برای آشپزخانه های صنعتی تبدیل نموده است. با تهیه این دستگاه میتوانید یک ماشین ظرفشویی پرقدرت و پر سرعت داشته باشید.