دستگاه آبمیوه گیری صنعتی سیدو ES-700

دستگاه آبمیوه گیری صنعتی سیدو ES-700 محصول بسیار با کیفیت ساخت کشور ایتالیا است که این روزه به یکی از پرکاربرد ترین دستگاه ها در اکثر آبمیوه فروشی ها تبدیل شده است. این دستگاه با قدرت و دور موتور بسیار بالا و صدای فوق العاده کم به سرعت توانسته است به یکی از محصولات محبوب در بازار تبدیل شود.  این دستگاه با دو ورودی 5 و 7.5 سانتی قادر است تمامی میوه ها را در مدت زمان بسیار کوتاهی به آبمیوه تبدیل نموده و یک آبمیوه گوارا در اختیار مشتری قرار دهد.

مزایای دستگاه آبمیوه گیری صنعتی سیدو ES-700

این دستگاه مزایای ویژه ای دارد. اکثر مشتریان موارد زیر را به عنوان مهمترین و اصلی ترین مزایای خرید این دستگاه برشمرده اند:

  • توانایی آبگیری 15 کیلوگرم میوه و سبزیجات به صورت روزانه
  • برخورداری از سیستم مگنتی برای جلوگیری از لرزش دستگاه
  • وجود دو ورودی در دستگاه آبمیوه گیری برای راحتی کار
  • بازدهی بالای دستگاه و تخلیه اتوماتیک تفاله
  • سرعت بالای دستگاه در تهیه آبمیوه
  • ارائه گارانتی و ضمانت نامه کتبی دو ساله
  • برخورداری از 10 سال خدمات پس از فروش

یکی از مهمترین مزایای این دستگاه قابل شستشو بودن کلیه قطعات است. به طوریکه تمامی قطعات کوچک و بزرگ داخلی آن را میتوان به صورت دستی یا با ماشین ظرفشویی شستشو و نظافت نمود.

همچنین این دستگاه قادر است آبمیوه های مختلف را از هم تفکیک نموده. به این شکل که زمانی که دستگاه روشن است، پس از تهیه آب میوه، کافی است نصف استکان آب ولرم در دستگاه بریزید تا در هنگام تخلیه تفاله، دستگاه به طور کامل پاکسازی شود سپس آبمیوه بعدی را تهیه نمایید.

مشخصات فنی دستگاه ابمیوه گیری سیدو ES-700

ابعاد عمق ۲۹ cm
عرض ۵۱cm
ارتفاع 44 cm
وزن 21 kg
ولتاژ (V) 220-240 ,50-60 Hz
قدرت (W) 800
موتور (RPM) 3000
مجرای ورودی 50 میلیمتر و 75 میلی متر
نوع کندانسور هوایی

 

کاربردهای دستگاه آبمیوه گیری صنعتی سیدو

دستگاه آبمیوه گیری صنعتی سیدو، یکی از قوی ترین دستگاه های آبمیوه گیری صنعتی حال حاضر بازار است که قابلیت استفاده در بستنی فروشی، کافی شاپ، فست فود، آبمیوه فروشی و حتی مصرف خانگی را دارد.

برخورداری از ویژگی های منحصر به فردی که به آنها اشاره شد، دستگاه آبمیوه گیری سیدو ES-700 را به یکی از بهترین و محبوب ترین دستگاه های موجود تبدیل نموده است. به یاد داشته باشید بهترین کار دنیا، کار با خوراکی ها است.

 

https://www.aparat.com/v/WX29u