[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_tta_tabs style=”modern” color=”turquoise” spacing=”2″ alignment=”center” active_section=”1″ css_animation=”right-to-left”][vc_tta_section title=”مشاوره و راه اندازی فست فود” tab_id=”1609484298920-aa0632b1-4f6b”][vc_single_image image=”4489″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”slideInRight”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

راه اندازی یک فست فود … با تجهیزات پخت سوخاری ، پیتزا و برگر می باشد .

شخص راه انداز در این حوزه  باید اشراف کامل به تمام تجهیزاتی که دراین زمینه وجود دارد داشته باشد.

شناخت کامل از یک دستگاه پخت سوخاری و آگاهی کامل به ریزه کاری ها و جزئیات آن دستگاه .

در نظر داشته باشیدکه جهت  راه اندازی خط پیتزا ، خط تولید و بیگرنیاز می باشد که شما دوست  عزیز با مشاورین حرفه ای که در این زمینه بتوانند راهکارهای بسیار عالی ای را به شما ارائه دهند گفتگو داشته باشید .

گاهی اوقات نیازمی باشد که برای تولید یک خط برگر از تجهیزات خارجی استفاده شود یا برای راه اندازی یک خط تولید پیتزا از تجهیزات ایرانی نیز استفاده گردد . پیشنهاد ما برای شما جهت راه اندازی یک فست فودبا بهترین و مطلوب ترین نتیجه ، مشاوره با مشاوران زبده ، کاردان ومتخصص می باشد .

 

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”مشاوره و راه اندازی رستوران” tab_id=”1609484298936-b7878f83-e072″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_single_image image=”4490″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”slideInRight”][vc_column_text]

آیا می دانستید راه اندازی یک رستوران نیز همچون راه اندازی یک کافی شاپ و فست فود ، از حساسیت بسیار بالایی  برخوردار است ؟

در نظر داشته باشید که جهت راه اندازی رستوران خود با مشاورین حرفه ای که اشراف کامل به کیفیت دستگاه داشته باشند ، مشاوره داشته باشید کهبتوانند مشاوره ای بسیار عالی و کارآمد را به شما دوست عزیز ارائه دهند .

تا بهترین و مطلوب ترین انتخاب را در خرید خود داشته باشید .

دربحث خریداری تجهیزات رستوران ، آگاهی کامل به ماشین آلات بسیار حائز اهمیت می باشد ، به این دلیل که بسیاری از تجهیزاتی که دربحث رستوران استفاده می شوند ، ازجنس استیل نیز ساخته شده و محصولات تولیدی از جنس درجه 1و درجه 2 می باشند .

 بعضا در خرید یک اجاق گاز4 شعله ی فردار ،  با چندین پیشنهاد قیمت باید قیمتی انتخاب شود که هم کیفیت بسیاربالایی داشته باشد وهم قیمت مناسبی نسبت به نمونه های مشابه خود .

در خاطر بماند که مشاورین حرفه ای و زبده می توانند در این زمینه شما را یاری کنند . 

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”مشاوره و راه اندازی کافی شاپ” tab_id=”1609484301370-f66b313a-25a0″][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_single_image image=”4491″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”slideInRight”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]

راه اندازی یک کافی شاپ یکی از تخصصی ترین شاخه ها در حوزه های تجهیزات آشپزخانه های صنعتی محسوب می شود .

به این دلیل که دارای اقلام بسیارزیاد و متنوعی می باشد .

از مخلوط کن های صنعتی گرفته تا دستگاه های قهوه ساز ، یخ سازهای صنعتی و بسیاری محصولات دیگر.

در نظر داشته باشید با مشاورانی مشورت کنید که اشراف کامل به این دستگاه ها و تجهیزات داشته باشند و در صورت لزوم ، تجهیزات حرفه ای تریا معمولی تری را بتوانند به شما معرفی کنند .

 در بعضی مواقع تجهیزات دست دوم نیز به شما معرفی می گردد که یک مشاوره بسیارزبده وحرفه ای می تواند در این زمینه ازصحت وسلامت دستگاه آگاه باشد ، تا انتخابی صحیح جهت خرید برای شما دوست عزیز در نظر گرفته شود .

 

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”مشاوره و راه اندازی کیترینگ” tab_id=”1609484302231-3f907e18-0a6e”][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_single_image image=”4492″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”slideInRight”][vc_column_text]

راه اندازی کیترینگ عموما پروژه های بسیار بزرگی را در برمی گیرد.

 سازمان ها و ا رگان های بزرگ که با حضور پرسنلین زیادی می باشد .

 حتی آشپزخانه های بیمارستان ها که ازوسعت زیادی برخوردارندنام کیترینگ به آنها اطلاق می گردد .

امروزه  تجهیزات و ماشین آلاتی که برای مصرف درآشپزخانه های بزرگ یا کیترینگ استفاده می شودتجهیزات بسیار حرفه ای هستند همچون  دستگاه پخت ترکیبی رشنال که یکی از اصلی ترین و جدیدترین ماشین آلات درحوزه ی تجهیزات آشپزخانه های صنعتی محسوب می شودکه در بسیاری از کیترینگ های بزرگ درسرتا سر دنیا ازاین دستگاه استفاده  می گردد .

 در نظر داشته باشید راه اندازی یک کیترینگ مثل کیترینگ شرکت های هواپیمایی قطعا باید تمام این موارد ذکر شده را دارا باشد .

مشاوران حرفه ای در این زمینه باید دقت نظربسیار بالایی به نوع خوراکی ای که میخواهد تولید شود و نیز سرعت و زمان ارائه ی غذا داشته باشند .

 تمام این مسائل باید کنار یکدیکر گذاشته شود تا در نهایت یک خط تولید خوراک بسیارفوق العاده با سرعت عالی و کیفیتی بی نظیررا در خدمت مصرف کنندگان قرار دهند.

نیاز می باشد جهت راه اندازی یک کیترینگ با مشاورانی در ارتباط باشید که در این حوزه با سالها تجربه و اشراف کلی به کلیت ساختار تجهیزات آشپزخانه های صنعتی بتوانند شما را راهنما باشند . 

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_tta_section][/vc_tta_tabs][vc_column_text]

هماهنگی های لازم جهت مشاوره 

۰۹۲۰۲۵۲۰۰۶۷    

۰۲۱۴۴۲۰۹۰۰۹    

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]