پشتیبانی و فروش محصول :  ۰۹۲۰۲۵۲۰۰۶۷  -  ۰۲۱۴۴۲۰۹۰۰۹
 پشتیبانی و فروش  :  ۰۹۲۰۲۵۲۰۰۶۷  -  ۰۲۱۴۴۲۰۹۰۰۹

معرفی تجهیزات آشپزخانه صنعتی

معرفی تجهیزات آشپزخانه صنعتی به نامی اطلاق می شود که تجهیزات فست فود، کافی شاپ ، رستوران ، کترینگ و هتل رادربرمیگیرد.

و اصلی ترین شاخه ی آشپزخانه در حوزه ی صنعتی میباشد .که در این مقاله معرفی تجهیزات آشپزخانه صنعتی کاملا زیر شاخه های تجهیزات آشپزخانه صنعتی را مورد بررسی قرار میدهیم .

تجهیزات رستوران :

تجهیزات رستوران

به عبارتی اصلی ترین شاخه ی معرفی تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، تجهیزات رستورانی میباشد .لوازم رستوران شامل کانترهای گرم و سرد، یخچال های ایستاده ، خوابیده و رومیزی و سینک ها درابعاد مختلف .که خود رستوران هم نیز شامل رستوران های بین المللی، رستوران های ایرانی و دریایی که در سطح کشور فعالیت می کنند و تنها یک شاخه از بحث تجهیزات آشپزخانه های صنعتی می باشتد

تجهیزات فست فود:

تجهیزات فست فود

شاخه ی دیگر معرفی تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، تجهیزات فست فود است. لوازم فست فود به تجهیزاتی اطلاق می شود که در حوزه ی برگر، ساندویچ ، پیتزا می باشد.

تجهیزات مرغ سوخاری :

که یک بحث کاملا تخصصی است به نامی اطلاق می شود که دستگاه مرغ سوخاری (هنی پنی ) ، دستگاه پودر زن (بردینگ ) ، منینیتورو گرم خانه را شاملذمی باشد که یک خط کامل سوخاری است که البرز تجهیزدراین حوزه بسیار دقیق  همراه با مشاوران بسیار حرفه ای می تواند به شما خدمت رسانی کند.

در بحث تجهیزات خط تولید پیتزا ، البرزتجهیزکاملا این تجهیزات را شامل می باشد :

که انواع فرهای پیتزا ، انواع گریل ها گریل صنعتی و فر ساندویچی، فرمرکب درانواع مختلف وسرخ کن های صنعتی در ابعاد مختلف رومیزی و مبله و.. را در بر دارد .

تجهیزات کافی شاپ:

شاخه ی دیگر این تجهیزات معرفی تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، تجهیزات کافی شاپ است :

که  دستگاه اسپرسوساز صنعتی ، مخلوط کن های صنعتی، یخ سازهای صنعتی و کلیه ی تجهیزاتی که مورد نیازدر حوزه ی کافی شاپ است را البرز تجهیز شامل می باشد . برای درست کردن قهوه ونوشیدنی های عالی و حتی بسیاری از خوراکی های خوشمزه، پنینی میکرها و نیز ساندویچ میکرها در البرز تجهیز موجود است .

 طراحی جانمایی و دیزاین تمامی تجهیزات  توسط شرکت البرز تجهیز برای مشتری های عزیز صورت می گیرد توسط مشاوران بسیاردقیق و حرفه ای .

 مبحث بعدی معرفی تجهیزات آشپزخانه صنعتی تجهیزات کتیرینگ است .

تجهیزات کیترینگ:

کترینگ به نامی اطلاق میشود که نوعی ازآشپزخانه های بیرون بر و.. است .

 آشپزخانه های بیمارستانی و سازمانی که البرز تجهیز به صورت کاملا حرفه ای در این حوزه پروژه های بسیار بزرگی را با موفقیت راه اندازی کرده است .

برای تولید انواع و اقسام تجهیزات کیترینگ شامل: میز کار، دستگاه پخت رشنال ، دستگاه پخت ترکیبی لاینوکس کاملا حرفه ای فعالیت می کند و میتواند کلیه ی این تجهیزات را برای عزیزانی که خواستار راه اندازی یک کیترینگ می باشند مهیا کند.

معرفی تجهیزات آشپزخانه صنعتی

در البرز تجهیز انواع تجهیزات خطوط سلف سرویس ، ماشین های ظرفشویی در انواع مختلف دستگاه دیگ های دو جداره و تمامی تجهیزات صنعتی با ساختاری دقیق طراحی و تولید می شود.

 بحث بعدی مشاره است .

مشاوره یکی از اصولی ترین و تخصصی ترین اتفاقاتی است

درحوزه ی معرفی تجهیزات آشپزخانه صنعتی که بسیارحائزاهمیت می باشد ، میتواند انتخابی صحیح برای شما مشتری گرامی باشد .

لازم به ذکر است که با مشاوران بسیار کارامد و حرفه  ای درارتباط باشید تا بتوانند شما را برای خرید بهترین ها راهنمایی کنند که با حداقل سرمایه گذاری بهترین بازخورد را برای شما داشته باشد و عالی ترین نتیجه رابگیرید .

مشاوان البرز تجهیز دراین زمینه به شما کمک شایانی خواهند کرد.

امید است که اقدامات بزرگی را در کشورعزیزمان ایران انجام دهیم که تولیدات بسیارحرفه ای با استانداردهای جهانی از ما باشد .

تا بتوانیم با نگاه خداوند یکتا فضای بسیار عالی ای را برای اعتمادسازی شما مشتری ها ی گرامی ایجاد کنیم .

تا در آینده ای نه چندان دور شما به ما نزدیک ترخواهید شد .

تلفن مشاوره :

09122349715

09202520067

مشاهده ی محصولات مرتبط به تجهیزات آشپزخانه صنعتی

مشاهده ی فیلم تمامی محصولات البرز تجهیز 

سبد خرید