بنیادکودک موسسه خیریه مردم نهاد 27 ساله‌ای است که با اهدافی انسان‌دوستانه از دانش‌آموزان با استعداد کم‌برخوردار حمایت می‌کند.

دانش‌آموزان با استعدادی که به دلایل مختلف نان‌آور خانواده را از دست داده‌اند و معضلات اقتصادی می‌تواند بهانه‌ای شود برای ترک تحصیل اجباری آنان.این موسسه با دریافت مجوز ملی از وزارت کشور توانسته است دامنه فعالیت خود را گسترش دهد.  اکنون نیز در 36 شهر کشور، نمایندگی‌های بنیادکودک در راستای ماموریت موسسه فعالیت می‌کنند و بیش از 8000 دانش‌آموز با استعداد کم‌برخوردار با حمایت همیاران مسیر تحصیل خود را با دغدغه کمتری می‌پیمایند. تا امروز نیز بیش از 21 هزار دانش‌آموز و خانواده‌های آنان مورد حمایت قرار گرفته و عموما به سر منزل مقصود رسیده‌اند.

بنیادکودک با همکاری دفاتر برون مرزی (موسسات خارجی همکار) خود توانست رابطه‌ای عاطفی بین ایرانیان مقیم خارج از کشور با هموطنان‌شان در ایران سبب‌‌شود. این موسسات همکار در کشورهای آمریکا، سوئیس، آلمان، انگلیس، سوئد و استرالیا مشغول به فعالیت هستند.
این موسسه در سال ۲۰۰۵ توانست از کمیسیون اقتصادی- اجتماعی سازمان ملل (Ecosoc) مقام مشورتی دریافت‌کند و تاکنون نیز هر پنج سال یک‌بار با ارائه‌ی عملکرد شفاف و انسان‌دوستانه‌ی خود موفق شده‌است این گواهینامه را تمدید کند. همچنین در سال ۸۶ موفق به کسب مجوز معافیت مالیاتی از هیئت دولت شد که مبتنی بر این مجوز همیاران می‌توانند کمک‌های خود را در قالب هزینه‌های قابل‌ قبول مالیاتی به سازمان امور مالیاتی ارائه‌کنند.
از همه هموطنانی که دغدغه فردای ایران زمین را دارند، دعوت می‌شود برای حمایت از دانش‌آموزان با استعداد کم‌برخوردار در سراسر کشور به وب‌سایت موسسه مراجعه فرمایند.
www.childf.com
جهت انجام پرداختی شماره کارت ذیل در اختیار شما می باشد لذا پس از انجام واریزی حتما طی تماسی با شماره های دفتر کرج  اطلاع رسانی نمایید.
6037997599188407 نزد بانک ملی ایران به نام موسسه خیریه بنیاد کودک

شهر: کرج
نام: بنیادکودک نمایندگی کرج
آدرس: کرج، ضلع جنوب غربی چهار راه نبوت (بلوار ملاصدرا )، مجتمع لیلستان البرز، طبقه دوم، واحد5، کدپستی:3149633168
تلفن: 34456839-026
تلفن: 34455873-026
ایمیل: karaj@childf.org

اینستاگرام: bonyadekoodak

Baixar Ativador Window 7